Tarih: 04.10.2018


Gleason yazılım firması KISSsoft AG'yi satın aldı. 

Gleason merkezi Bubikon, İsviçre'de bulunan KISSsoft AG'yi satın aldığını duyurdu. 

Gleason firması merkezi Bubikon, İsviçre’de bulunan KISSsoft AG firmasını satın aldığını duyurdu.  KISSsoft, dünya çapında bir çok endüstride hizmet veren güç iletim sistemleri için dişli tasarım ve geliştirme yazılımlarında lider bir firma olarak tanınmaktadır. KISSsoft’un kurucusu ve CEO’su Dr. Ulrich Kissling yaptığı konuşmada: “Gleason ile yapmış olduğumuz bu ortaklığın gelecekteki başarımızda önemli bir yol oynayacağına inanıyorum. Gleason’ın Total Dişli Çözüm Sağlayıcısı misyonunu, konik dişli tasarımındaki gücünü, dişli üretimi ve metroloji çözümlerinde dünya lideri konumunu göz önünde bulundurduğumuzda müşterilerimize yeni çözümler sunmakta oluşacak yeni fırsatlar caziptir. Buna ek olarak, Gleason’ın dünya çapında müşterilere erişimi ve uzun soluklu müşteri ilişkilerinin bizim ürünlerimiz için yeni kapılar açacağına inanıyorum” dedi.

Gleason Başkanı ve CEO’su John J. Perrotti: “Gleason'a katılan KISSsoft, tasarımların verimliliğini ve bu tasarımlar için en uygun üretim çözümlerini kökten genişletme potansiyeline sahip, tasarım ve üretim uzmanlığını birbirine bağlayarak müşterilerimize daha fazla sinerji sağlayacak ve daha fazla değer sağlayacaktır. KISSsoft ekibi, KISSsoft ile birlikte hizmet etmeyi sabırsızlıkla beklediğimiz güçlü bir sadık müşteri portföyüne sahip” diye konuştu. 

KISSsoft yönetim ekibi ve tüm personeli değişmeden kalacak ve müşterilerine her zamankinden daha fazla odaklanarak hizmet edecektir.


  Gleason, Kisssoft