Tarih: 02.10.2018


GLEASON AMB 2018 Fuarında Akıllı Teknolojiler
Bağlantılı Dünyada Dişli Üretimi
Gleason Stand C15, Salon 5 

18-22 Eylül tarihleri ​​arasında Gleason AMB 2018 Fuarında, 5. Salon C15 Standında gelişmiş dişli imalatında akıllı inovasyonlar sergileyecek.

18-22 Eylül tarihleri ​​arasında Gleason AMB 2018 Fuarında, 5. Salon C15 Standında gelişmiş dişli imalatında akıllı inovasyonlar sergileyecek ve tüm konik ve silindirik dişlilerin komple üretimi ve ölçümüyle ilgili çok çeşitli prosesleri  sunacaktır. Fuarda göze çarpan özellikler: Entegre pah kırma ile azdırma, Power Skiving ile sert finiş prosesi, entegre otomasyonlu konik dişli taşlama, yenilikçi çoklu sensörlü ve lazer taramalı dişli ölçüm tezgahı.

Bu yeni gelişmelere, en yeni, esnek parça fikstürü çözümleri, yeni konik dişli kesme sistemi Pentac® Mono, taşlama ve honlama prosesleri için yeni bileme taşları gibi kesici takım teknolojileri eşlik ediyor. Fuarda KISSsoft® Gear ve Transmission Design Software'in en son sürümüyle kusursuz bir şekilde bütünleşen yeni GEMS® Dişli Mühendisliği ve Üretim Sistemi’nin açık yazılım mimarisinin canlı gösterimleri de olacak. Gleason'un geleceğin fabrikası için vizyonu ve mevcut çözümleri, takım-tezgah iletişimi, önleyici bakım için Gleason Parmak İzi ve artırılmış gerçekliğin bakım ve servise dahil edilmesi gibi yenilikler tüm fuarda sergilenecek.  Gleason, fuar